Tak wygląda człowiek, który nigdy nie kontaktował się ze światem zewnętrznym. Niesamowicie rzadkie wideo pokazuje go w całości


.

Pewnie niejednoktornie ze znajomymi zadawaliście sobie pytania typu: a co zabrałbyś ze sobą na bezludną wsypę, jeśli ktoś dałby ci taką możliwość. Albo może: co zrobiłbyś, gdybyś znalazł się ne bezludnej wyspie? No albo coś w tym stylu. Pewnie odpowiadaliście zwykle coś głupiego, lub myśleliście nad odpowiedzią dłuższy czas, żeby zabrzmieć mądrze. Czy jednak wyobrażacie sobie żyć w grupie, która nigdy nie kontaktowała się z cywilizacją i białym czlowiekiem?

Podobno na świecie istnieje jeszcze kilka podobnych plemion. Kilka z nich zamieszkuje niedostępne tereny amazońskiej dżungli, do których biały człowiek jeszcze nie dotarł i – na szczęście dla nich – docieranie tam nie leży w jego interesie.

Ostatni przedstawiciel plemienia, którego będziecie mogli zobaczyć na filmie, nie miał tyle szczęścia. Wszyscy pozostali członkowie jego grupy ponieśli śmierć w starciu z białym człowiekiem w latach 70-tych, kiedy to na tych konkretnych terenach zaczął się kręcić poważny biznes związany z wycinką lasu. Oczywiście „dzikusy” wypoważone w prymitywną broń nie mieli szans w starciu z ludźmi z bronią palną.

.


.