Szokujące wideo z wypadku karetki w Puszczykowie! Dla osób o mocnych nerwach! Jest makabryczne!


.

Śledczy „wstępnie przejrzeli” nagranie z monitoringu na przejeździe kolejowym w Puszczykowie (woj. wielkopolskie). Ustalają, jak dokładnie przebiegał tragiczny wypadek, w którym zginęli ratownik medyczny i lekarz. Nie wiadomo, kiedy przesłuchają kierowcę karetki. Stan mężczyzny jest ciężki, ale stabilny. W czwartek nagranie ze stacji kolejowej pokazał portal osp.pl. Widać na nim, jak karetka wjeżdża na torowisko, mimo zamykających się szlabanów.

Nagranie potwierdza też to, o czym mówił prokurator. Kierowca karetki próbował ustawić karetkę równolegle. Mimo to część pojazdu znalazła się na torach.Kierowca nie zdążył już zrobić nic więcej. Pociąg zmiótł karetkę z torów. Na nagraniu nie widać, by ktokolwiek z załogi próbował opuścić karetkę.

Jak ustaliła prokuratura, od chwili wjazdu karetki na przejazd aż do momentu zderzenia minęło około 40 sekund. Śledczy będą wyjaśniać, czy załoga karetki miała możliwość ucieczki z pojazdu i dlaczego kierowca nie zdecydował się na sforsowanie szlabanu. Na nagraniu widać, że miał taką możliwość i czas na taki manewr.

źródło: wiedzoholik.pl

.