Mężczyzna znalazł w swoim pokoju tego potwora! Miał macki, skrzydła i chodził do góry nogami


.

Na tym świecie żyją stworzenia, o których nawet nam się nie śniło. Najlepszym tego dowodem jest ten potwór, który został odnaleziony w pokoju hotelowym na Bali – jednej z indonezyjskich wysp. Stwór poruszał się do góry nogami i cały czas ruszał swoimi mackami. Do tego był lekko owłosiony i miał skrzydła. Czy mogło być jeszcze bardziej przerażająco?

Hari Toae, turysta który dokonał dziwnego odkrycia, stwierdził, że zwierzę wyglądało, jakby przybyło z kosmosu. Stwór nie znalazł się jednak w pokoju przypadkiem. Podobno poszukiwał on schronienia przed deszczem i pech chciał, że wybrał akurat pokój naszego dzisiejszego bohatera. Hari Toae nie myślał długo i szybko chwycił za telefon, aby uwiecznić całe zdarzenie i podzielić się swoim znaleziskiem w sieci.

W jednym z wywiadów, których udzielił, mężczyzna powiedział, że pozwolił zostać dziwnemu stworzeniu na noc. Wyrzucił je dopiero następnego dnia rano. Trzeba przyznać, że miał w sobie sporo odwagi. Wyobrażacie sobie zasnąć ze świadomością, że to coś chodzi po waszym suficie? Co to jednak może być?

.

.

Prawdopodobnie jest to owad z rodziny niedźwiedziówkowatych, a konkretnie Creatonotos gangis. Ćma zamieszkuje część kontynentu azjatyckiego oraz Australię. Gatunek, owszem, posiada dziwne macki, które przypominają odnóża ośmiornicy. Służą one do rozpylania w powietrzu feromonów, ponieważ właśnie na nich znajdują się specjalne gruczoły.

Są to jednak tylko domysły ekspertów, a żaden z nich nie ma 100% pewności.

.