8 niesamowitych dzieci, w których istnienie ciężko uwierzyć! Musisz zobaczyć je na własne oczy!


.

Każde dziecko jest na swój sposób wyjątkowe. Niektóre są bardziej radosne, inne poważniejsze, ale każde z nich zadziwia nas swoim pięknym i unikalnym wyglądem. Natura zaskakuje nas, tworząc wyjątkowe osoby o wyjątkowych cechach – oto 8 z nich:

.

1. Nariyana

.

.

2. Milliana Worthy

Milliana przyszła na świat z siwymi włosami. Dziewczynkę dotknęła niezwykle rzadka cecha genetyczna. Jej matka, 23-letnia Brianna Worthy także urodziła się z siwą grzywką. Milliana jest już czwartą generacją w swojej rodzinie posiadającą tę niecodzienną anomalię.

.

3. Junior Cox-Noon

Ten niesamowity chłopiec urodził się w Brighton, ważąc 4.5 kilograma. Szybko stał się on lokalną sensacją, za sprawą swoich niewiarygodnie gęstych włosów, będących wynikiem rzadkiego genetycznego defektu. Chłopiec zyskał przydomek „mały niedźwiadek.”

.

4. Dzhambulat Khatokhov

Dzhambulat znany jest jako najcięższe dziecko na świecie. Trafił on nawet do Księgi Rekordów Guinnessa. Urodził się on w 1999 roku i początkowo ważył tyle co inne dzieci. Jednak po ukończeniu roku, jego waga wynosiła już 17 kg, a w wieku 2 lat ważył 34 kg.

.

5. Muin Bachonaev

Muin to chłopiec z najdłuższymi rzęsami w Rosji. Mierzą one 3.5 centymetra. Po urodzeniu, Muin stał się sensacją w całym szpitalu. Jego włosy były niezwykle długie, a rzęsy spoczywały na policzkach. Dziś sam chłopiec zapewnia, że jego nienaturalnie długie rzęsy nie przeszkadzają mu w normalnym funkcjonowaniu.

.

6. Ava Clarke

To, że Ava jest wyjątkową dziewczynką stało się jasne tuż po jej narodzinach. Jej oczy były niebiesko-zielone, usta jasnoróżowe, a włosy i skóra – białe. Biorąc pod uwagę to, że jej rodzice są czarnoskórzy, trudno dziwić się, że dziewczynka stała się prawdziwą sensacją.

.

7. Giuliano Stroe

Giuliano to rumuński atleta i kulturysta. Zaczął on treningi w wieku dwóch lat, pod okiem swojego ojca. Chłopiec pobił kilka rekordów, trafił do Księgi Rekordów Guinnessa i stał się sensacją internetu.

.

8. Jare Ijalana

.