10 Rzeczy, których nie warto robić po rozstaniu ze swoim facetem!


.

5. Wpadanie w alkohol

Z pewnością koleżanki zabiorą Cię na drinka, byś dała upust swym złym emocjom, poplotkowała i poszalała jak singielka. Jeden taki wypad to nic złego, ale tydzień spędzony z kieliszkiem w ręku to już głupota – nie dość, że zarwiesz wiele nocy, to będziesz czuła się fatalnie, nawet jak wytrzeźwiejesz. Złamane serce i kac to najgorsze połączenie!

6. Zazdrość na punkcie jego obecnej dziewczyny

To nie jest (najprawdopodobniej) jej wina! Poza tym najlepszym sposobem na zdrowe dojście do siebie po rozstaniu jest uświadomienie sobie, jaką rolę grałaś Ty podczas samego rozstania, a nie inni. Nie warto zwalać tego na jego nową dziewczynę, niech sobie wrzuca jego zdjęcia na Facebooka, a co!

7. Rozpoczynanie na siłę nowego związku

Każdy radzi sobie inaczej z rozstaniami, jednak daj sobie trochę czasu, by ten zaleczył rany. Nie od dziś wiadomo, że relacje nawiązane po to, by zapełnić lukę po poprzednim partnerze są zwykle skazane na niepowodzenie.

Ważne, byś umiała rozpoznać, czy ruszyłaś do przodu i wiążesz się z kimś, bo chcesz, a nie – bo musisz. Poza tym, czy Ty chciałabyś być z kimś, kto myślami jest wciąż przy swojej byłej?

..