10 Rzeczy, których nie warto robić po rozstaniu ze swoim facetem!

.

.

Rozstałaś się niedawno, ale dalej za nim tęsknisz? Niektóre z pomysłów, które przychodzą ci do głowy nie są najlepszymi w danym momencie. Oto 10 rzeczy, których będziesz żałować za jakiś czas jeśli robisz je zaraz po zerwaniu. Zapraszamy na kolejne strony.

1. Obżeranie się

Wiadomo, pizza plus kubełek lodów idealnie pasowałyby idealnie do serialowego maratonu, jednak codzienne obżeranie nie wyjdzie Ci na dobre. Opychając się, wcale nie poczujesz się lekka jak piórko, tylko opasła i napchana. A to wpędzi Cię w jeszcze bardziej depresyjny nastrój.

2. Wydzwanianie do eks

Przestań go nagabywać! Jeśli nie oddzwania, rozłącz się i odklej od telefonu. Poza tym masz lepsze rzeczy do roboty niż desperackie wykręcanie co pół minuty jego numeru, prawda?

3. Seks z nieznajomym poznanym w pubie

Przypadkowe zbliżenia są zawsze ryzykowne, a kiedy jesteś świeżo po rozstaniu, możesz jeszcze bardziej żałować tej przygody. Zresztą kim w ogóle jest ten napalony jak nastolatek facet, który wlewa w siebie drinki jeden za drugim? Jesteś zbyt gorąca dla takiego gościa, dlatego przeczekaj ten moment, a nie biegnij za nim od razu do łóżka. Zobacz też, czym grozi seks bez zabezpieczeń.

4. Poszukiwanie kontaktu z dawnymi facetami

Dziewczyno, nie jesteś już z żadnym z nich nie bez powodu! Pamiętasz, jak nie poszedł z Tobą na pogrzeb Twojej babci? To było słabe. Wiadomo, że potrzebujesz bliskości kogoś, by poczuć się pewnie i komfortowo, ale to strasznie samolubne uderzać z taki problemem do innego byłego. Zwłaszcza, jeśli nie jesteś zainteresowana powrotem do dawnej miłości.

..